Prywatny detektyw w Bielsku-Białej

Home / O Nas

O Nas

Witamy Detektyw24

Naszą misją jest wszelka pomoc osobom, podmiotom gospodarczym, urzędom, instytucjom i organom państwa, które z różnych powodów nie mogą w ramach posiadanych możliwości zabezpieczyć swoich praw, interesów lub majątku albo ich niezależnie zweryfikować względnie udokumentować na potrzeby prywatne bądź procedur prawnych.

Gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję, maksymalne zaangażowanie oraz niezbędne w każdej sprawie konsultacje. Zwracamy jednocześnie uwagę, że podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie, niejednokrotnie nie jesteśmy w stanie od razu na pierwszym spotkaniu ustalić ostatecznej ceny za jego wykonanie

Chętnie podejmiemy się każdego zadania, bez względu na to, czy będzie to podejrzenie nielojalności pracowniczej, czy małżeńska zdrada, wywiad gospodarczy, czy też poszukiwanie osoby zaginionej.

Dla naszego biura liczy się doświadczenie, perfekcyjna znajomość prawa i procedur oraz terminowość i dyskrecja.

Profesjonalizm, efektywność, szybkość działania i podejście do problemu z pełną rozwagą sprawiły, że nasze biuro detektywistyczne cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów. Zapraszamy do współpracy!

Nasza Oferta